dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja insektpol

 

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami świadczącymi usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Cechuje nas nie tylko wysoka kultura osobista, ale także indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu to, czego oczekujecie z fachowym podejściem i wieloletnim doświadczeniem. Firma Insektpol stawia na najwyższą jakość świadczonych usług przy rozsądnej, niewygórowanej cenie.

Co Oferujemy?

Wykonujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych zarządzających zakładami, przetwórniami, hipermarketami, hotelami, lokalami gastronomicznymi, obiektami produkcji rolnej, różnego rodzaju obiektami biurowymi, wspólnotami mieszkaniowymi i wieloma innymi obiektami. Zlecając nam zadania mają Państwo pewność dobrze wykonanych usług oraz spokoju. Jesteśmy firmą, dla której priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje oraz standardy. Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu i osobom postronnym bezpieczeństwo.

 

bakterie-dezynfekcja

Dezynfekcja

Świadczymy usługi w zakresie dezynfekcji obiektów, przedmiotów oraz powierzchni użytkowych. Korzystając z najlepszych na Polskim rynku preparatów do dezynfekcji oraz specjalistycznego sprzętu oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi dezynfekcji w niskiej cenie. Dzięki kadrze naukowej oraz doświadczeniu w zwalczaniu drobnoustrojów wiem jakie preparaty stosować i jak osiągać najlepsze efekty naszej pracy.

 

Dezynsekcja

Jesteśmy jednym z liderów w zwalczaniu szkodników zamieszkujących na terenie Polski. Oferujemy Państwu tępienie owadów przez specjalistycznie przeszkolony zespół, który stosuje odpowiednie pestycydy, dzięki czemu problem na pewno zostanie rozwiązany. Niestety niekiedy nie można stosować takich środków ze względu na zagrożenie skażenia żywności dlatego w swojej ofercie posiadamy także lampy owadobójcze. Jesteśmy profesjonalistami dlatego oferujemy także pomoc w identyfikacji szkodników, które pojawiają się w Państwa w domach, ogrodach lub zakładach.

 

mucha-owad-makro

Deratyzacja

Nasza firma pomaga w zwalczaniu większości rodzajów gryzoni występujących w Polsce. Posiadamy odpowiednie systemy walki z tymi szkodnikami oraz profesjonalny sprzęt ułatwiający pracę. Oferujemy zwalczanie szkodników dwiema metodami, niechemicznie rozstawiając pułapki na gryzonie a następnie humanitarnie je unieszkodliwiamy, lub metodę chemiczną. Niestety z drugą metodą wiążą się spore zagrożenia także dla innych gatunków zwierząt oraz magazynowanych towarów. Świadczymy także długoterminową kontrolę oraz eliminację gryzoni.

 

mapa-oddzialow-insektpol

 

Gdzie Świadczymy Usługi

 

Siedzibą firmy Insektpol jest Nowe Miasto Lubawskie, ale posiadamy sporą liczbę oddziałów na terenie całego kraju, między innymi w takich miejscowościach jak: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Mińsk Mazowiecki, Bełchatów, Mrągowo, Wodzisław Śląski. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w każdy dzień tygodnia pod telefonem. Poniżej przedstawiamy adresy placówek wraz z numerami telefonów do odpowiednich oddziałów.

 

Nowe Miasto Lub.

Siedziba
ul. Grunwaldzka 7
13-300 Nowe Miasto Lub.
tel: +48 505 177 654
e-mail: biuro@insektpol.pl

Bydgoszcz

Pracownik Terenowy
tel: +48 533 351 155
e-mail: bydgoszcz@insektpol.pl

Warszawa

Oddział
ul. Paca Michała 13
04-361 Warszawa
tel: +48 732 732 770
e-mail: warszawa@insektpol.pl

Gdańsk

Pracownik Terenowy
tel: +48 533 316 998
e-mail: gdansk@insektpol.pl

Mrągowo

Oddział
ul. Lubelska 8b
11-700 Mrągowo
tel: +48 505 502 749
e-mail: insektpol@o2.pl

Gdynia

Pracownik Terenowy
tel: +48 533 316 998
e-mail: gdynia@insektpol.pl

Bełchatów

Oddział
tel: +48 533 342 998
e-mail: belchatow@insektpol.pl

Mińsk Mazowiecki

Pracownik Terenowy
tel: +48 732 732 770
e-mail: minsk@insektpol.pl